Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet az, hogy több éve...

Hogy lehet az, hogy több éve már közgyógyra írt egy pszichiáternő tablettát, és mégis azt javasolta, kérjen a beteg kedvezményt rá, majd rájött, hogy már van, és vihogott? Nem gúnyosan, hanem zavartan. Beteg ő is?

Figyelt kérdés
Fura némelyik, volt egy nő, aki azt hitte, rá vártam, pedig csak pont a szobája melletti székre ültem. Azt mondta, ne üljek már ott, mert mindig azt hiszi, rá várok. Többször ki be járkált. Majd elültem onnan, és akkor meg azt mondta, nem kell máshova ülnie. Mondtam, de, nem baj, itt is jó. De ez se tetszett neki.

#pszichiáter #zavart elmeállapot
2023. aug. 24. 18:34
A kérdező szavazást indított:
Igen, beteg, csak nincs diagnosztizálva.
Nem beteg, csak elfelejtette
Valószínű oda se figyel a betegre, csak okoskodni akar
Nem beteg, csak épp zavart volt, pl.kevés vizet ivott, fáradt
Nem deríthető ki, pedig jó lenne
Egyik sem
Bármelyik lehet a fentiek közül, de mindenképp problémás a hölgy
Más oka van szerintem, leírom mi
4 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Ez meg milyen kérdés? És még szavazás is van hozzá… jó isten, gyere le 😳😳
2023. aug. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Anonim! olvasd el, megtudod. Köszi. Örülök, hogy a mai kötekedést megadhattam számodra.
2023. aug. 24. 18:54
 3/8 A kérdező kommentje:
De hogy jobban érezd magadat, törlöm
2023. aug. 24. 18:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Megköszönném, ha nem irogatnál privátban.
2023. aug. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Paranoid vagy, kerdezo?
2023. aug. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az hát. Ilyen hülyeséget kiírni…az eszem megáll.
2023. aug. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Igen, beteg, csak nincs diagnosztizálva, vagy nem beteg csak elfelejtette, lehet, hogy oda sem figyel a betegre csak okoskodni akar, de talán nem beteg csak épp zavart volt, pl. kevés vizet ivott, fáradt... így a végéig és még számtalan más oka is lehet, nem írnám le, elzsibbadt a kezem.
2023. aug. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ami a közgyófyot illeti: sok ügyfele lehet, ő is fáradt néha, zavarában meg mindenki vihog - azon ne akadj már fenn, hogy ő is ember. Képzeld, a retyóra is ki szokott menni, na most akkor mi van?

A második, aki azon problémázik, hol ülsz, elég furi, hát figyelj, a pszichoszakik (lógusok és iáterek) közt sok a defektes, ez van, örülj, hogy nem hozzá tartozol, de ennyi agyalást nem ér, hidd el.

2023. aug. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!