Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Orvos mellett hagyom el a...

Orvos mellett hagyom el a gyógyszereimet de félek mi lesz utána?

Figyelt kérdés

Tavaly volt egy epizódom, paranoid skizofréniát, elkerülő személyiségzavart állapítottak meg.

3x voltam kórházban, de csak hanghallásom volt és az extrém szorongásom.Ezek mára a gyógyszer miatt teljesen elmúltak, már buszra is fel merek szállni, tudom nem hangzik nagynak de nálam ez elképzelhetetlen lett volna.

Szóval a gyógyszerek rendbe szedtek, nincsem már semmi tünetem,nem szedálnak, el lett találva nagyon (Amitrex, Quetapine, Rivotril).

Az orvosom el akarja hagyni a gyógyszert mert szerinte már megleszek nélküle is.

De félek hogy mi van ha visszaesek ?

Skizofréniát ha nem lesz újabb pszichózisom elveszi a diagnózist.

Mit tehetek hogy ne essek vissza ? Nagyon félek tőle



2022. aug. 18. 21:22
 1/1 anonim ***** válasza:
0%

Kezdj terápiába.


Skizofrénia diagnózissal, hanghallással + téveszmével egyetlen pszichózisom volt, de nekem hanghallásra 800 mg Kvetiapin sem hatott. Téveszmére igen.


Elvették a skizofrénia diagnózist.


Hanghallás 3 év után magától csökkent. 13 éve nem esek vissza. Minimális, havi pár mondat, max 2-3x fél napos hanghallásom van, de nem zava. 3 évig 0-24 óráig volt hanghalum.


Egyéb pszich tüneteim vannak. Ezeket kezelik.

2022. aug. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!