Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha kényszergondolataim vannak...

Ha kényszergondolataim vannak enyhe depresszióval, és ha pszichiáter gyógyszereket ajánl ennek kezelésére, akkor ezek egy idő után elhagyhatók vagy örökre szednem kell őket?

Figyelt kérdés

2023. aug. 25. 23:21
 1/2 szőlőcukros_petraaa ***** válasza:
29%
Elhagyhatók ha kigyógyulsz belőle, legalábbis remélem mert én nekem is vannak öngyilkos godnolataim és szedek gyógyszereket is. Hétfőn megyek a Thalassa házba pszihiatriai ház Budapesten gyere el te is van csoport terápia, szerintem midnnekinek jót tenne az ilyen. Én még nem voltam remélem jó az a hely, sok veszteni való nincs kiprobálod és ennyi! én ott leszek!
2023. aug. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
36%

Ha a pszichiáteren múlik, életfogytig szeded őket meg öt másikat a mellékhatádokra (volt osztálytársamért a szívem szakad meg, de már elhülyült a gyógyszaroktól)

Depire Remotiv + citromfű, benfotiamin, lazacolaj. Drágábbak, de nem nyírnak ki, nem leszel zombi.

Szedj jódot is, éberít, élesíti az elmét.

2023. aug. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!