Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vágásra fel vihetek korrektort??

Vágásra fel vihetek korrektort??

Figyelt kérdés
Ma vagdostam magam(tudom hogy nem kéne:/)és holnap megyünk fürdeni, nem akarom hogy lássák.Ha nem teljesen nyílt seb, rákenhetek korrektort?

2023. aug. 25. 23:58
A kérdező szavazást indított:
Nem fog ártani
Ártani fog
10 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fürdeni sem kéne vele, de korrektort végképp ne kenj rá. Azzal is látszik amúgy is.

Csináltam én is, nem ítélkezem, vagy nagyobb vízálló ragtapaszt tégy rá és kamuzz valamit, elestel bicajjal, megegetted főzés közben (átlátszó, de valamit mondani kell, ha kérdezik). Fürdőzés után fertotlenitsd, de én inkább kihagynám a helyedben.

2023. aug. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A vagdosás eléggé egyértelmű, arra hiába mond bármit, a hülye is levágja mik azok a sebek.

Nyílt vagy friss sebet nem fogsz tudni elfedni sminkkel és nem is ajánlott. Nem steril.

2023. aug. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Ez már veszett fejsze, nem fogod tudni eltakarni korrektorral. Vagy vállalod, hogy látják, vagy lemondod a programot. Utóbbira szavaznék.
2023. aug. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
#3 miért lenne a jó megoldás az, ha elbújik? A problémákat megoldani kell, nem elrejteni.
2023. aug. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4: Nem írta, kivel megy, milyen emberek azok, de ha nem elfogadó közegben mutogatja, az rontani fog a Kérdező amúgy is rossz lelkiállapotán, a szociális kapcsolatain, és az az égvilágon semmit se segít a probléma megoldásán. Pont nem. Az teljesen más, ha kiválaszt embereket, akiknek nyugodt körülmények között, bizalmasan elmondja, de minden random embernek nem kell róla tudni, milyen lelki problémáink vannak, magánügy.
2023. aug. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szőlőcukros_petraaa ***** válasza:
32%
Keress fel szakembert! Thalassa pszichiátriai ház Budapesten én odamegyek hétfőn, probáld ki veszteni való nincsen! én ott leszek gyere te is! én nekem is vannak öngyilkos gondataim én is vagdosom magam nem midnig de nem vagyok rá büszke.
2023. aug. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem mentem vízbe vele és nem is próbáltam elfedni a nyílt sebet, amúgy szüleimmel voltam, ők nem tudják és mivel nem mély sebek, macska/málna ilyenekre rá tudtam fogni🥲
2023. aug. 26. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!