Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elmondanátok a pszichiáternek?

Elmondanátok a pszichiáternek?

Figyelt kérdés
Nemrég öngyilkos akartam lenni és majdnem bevettem egy csomó gyógyszert. Végül mégse tettem de legszívesebben megtenném ha nem félnék a fájdalomtól/hogy nem sikerül. Nem tudom ezeket a gondolatokat kizárni. Nem tudom van e értelme elmondani tudna e egyáltalán segíteni? Már 4 hónapja járok hozzá 3 gyógyszert is próbáltam depresszióra.

2023. aug. 28. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha valamit, akkor ezt el.
2023. aug. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Valahogy körülírnám, hogy nem jó a gyógyszer.
2023. aug. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem, annyit mondanék, hogy nem hatottak eddig a gyógyszerek. Én is sokat kipróbáltam, nálam kiderült, hogy mondhatni mással együtt jár, lehet nálad is ez van. Vagy a depressziót kiváltó okot nem tudod azonosítani/megszüntetni.
2023. aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Az öngyilkossági szándékot el kell mondani.

A gyógyszerek hetek múlva hatnak csak igazán.

A saját lelki munka sose spórolható el.

2023. aug. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Én az elsőt 1 évig szedtem, a másodikat fél évig, nem működtek. A pszichiáter meg nem tud mit csinálni veled, mégis mit tudna? Max bezárat egy kórházba pár napra, aztán kijössz és ott folytatod, ahol abbahagytad. Ennek nem sok értelme van.
2023. aug. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Igaz én csak pszichológushoz járok, de neki mindent, MINDENT elmondok. Azért fizetek nem kevés pénzt, h legyen kinek kiönteni a dolgaim és támogasson. Egy öngyilkossági kísérletet alap, h elmondasz annak, aki kezel. Ha ennyit se tudna rólad, akkor hogy vársz segítséget?
2023. aug. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6%
Ha megtalálnád az élet értelmét,és azt jónak,kívánatosnak találnád,biztos élni akarnál.Az élet értelme:egy szerető, igaz, kedves, romolhatatlan, örök,hatalmas, a nyomorulthoz együttérzéssel lehajló, irgalmas Személy örök társasága. Vele lenni örökre. Ő az ÚR JÉZUS KRISZTUS. Meg tudod szólítani imádságban,egyszerűen elmondani mindent,és kérni,segítsen rajtad, hogy az Övé légy örökre.Kérdd,hogy bízhass Benne. Biztos meghallgat.Mert Jó.
2023. aug. 30. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagyok benne biztos, h az ilyen vallásos emberek normálisak… szerelmesnek lenni egy kitalált lénybe azért elég erős.
2023. aug. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8/8-nak. 3 napja olvasom csak a "Gyakorikérdések"-et. Nagyon sok lelki beteg ír itt, de én talán mindegyiküknél betegebb voltam lelkemben. Nagy családomban több ISTENfélő rokon volt, akik baráti körében láttam igaz keresztyénséget, ez segített ISTENkeresésemben. Tudtam, hogy rajtam csak Ő segíthet. Nekiláttam komolyan ISTENt keresni, és megtaláltam Őt.ISTEN gyermeke lettem. Most is küzdelmes az életem, de Ő segít.Ő teremtett mindent,minket is, Ő ért a lelkünkhöz, és gyógyítgat,mert szeret.Már tudok normálisan élni. sőt az élet komoly terheit is hordozni. Eljön az idő, amikor Nála leszek, ahol nem lesz soha többé semmi rossz, csak jó örökké.
2023. szept. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocs, a 8/9-nek írtam a 9/9-et.
2023. szept. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!