Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugye már nem vihetnek vissza...

Ugye már nem vihetnek vissza a zárt osztályra?

Figyelt kérdés

Tegnap a kezelőorvosom elengedett a zárt osztályról, kérdeztem is, mondta hogy “xy maga mától egy szabad ember” meg hogy dehogy visznek vissza.

Azon aggódom hogy az orvos mikor elengedett azt mondta hogy rossz az informatikai rendszer, elmehetek, de ma 2 re jönnöm kell a zárójelentésemért. Azóta sincs semmilyen papírom eeszt-be, gyakran figyelem :/ elvileg papíron még bent vagyok mégis kint , az éjszakát a családommal töltöttem.

Ugye ez nem egy trükk tőlük vagy valami? Vagy lehet hogy az?

Abba már tényleg beleroppannék ha most vissza kéne mennem oda.



2023. szept. 5. 06:54
A kérdező szavazást indított:
Biztos hogy elengedtek
Lehet hogy trükk
14 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarna becsapni az orvosod?
2023. szept. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Remélem nem akar. Mondjuk azt mondták családtag is jöhet a papírért. Csak nem lesz semmi baj… csak annyira rossz volt ott lenni hogy nagyon remélem nem valami trükk ez. Akkor fogok végleg megnyugodni mikor a kezemben lesz a papír.
2023. szept. 5. 07:04
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy trükk, nyugodj meg, ilyet nem csinálnak.
2023. szept. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na akkor jolvan:) csak mert én is hazudoztam az orvosoknak erről arról és az elengedésem napján mondtam meg az igazságot és tudják hogy hazudtam nehogy valami bosszú legyen emiatt.
2023. szept. 5. 07:11
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosnak miért lenne jó ez? Nyugodj már meg és gondold végig, hogy ennek semmi értelme
2023. szept. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez biztos nem trükk, nem is tehet ilyet, hiszen teljeskörű tájékoztatási kötelezettsége van; az lehet, hogy a reggeli vizit még nem ért véget, pszichiátrián azért ez kicsit tovább tart, és utána áll neki a papír munkának. Amúgy meg tényleg hozzátartozó is mehet érte, aki olyan rokonsági fokban van veled, hogy a törvényes képviselődnek minősül.
2023. szept. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy szabad ember vagy, es szorongsz, de nincs ra okod.
2023. szept. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosok nem szórakoznak, nem trükköznek ilyenekkel 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
2023. szept. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Túl aggódtam . Minden rendben volt.
2023. szept. 5. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!