Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek a buntudattal ami...

Mit tegyek a buntudattal ami akkor van ha rossz dolgot eszek,vagy többet,ha egesznap nem mozgok,nem megyek edzeni mert rosszul vagyok?

Figyelt kérdés

Most a menstruáció miatt maradtam itthon egy napot össze vissza ettem,nem voltam sehol emiatt mert félek hogy nagy a hasam utána és nem bírom nézni.

Akkor vagyok csak büszke magamra ha egesznap mozgásban vagyok,alig eszek és csak olyat ami egészséges és mellette edzek és hasznos vagyok.

Rosszul érzem magam mert most hagytam ott a munkahelyem amit muszáj volt otthagynom,és most nagyon ki vagyok.

Van megtakarított pénzem,és kezdődik az egyetem is ahol most leszek első éves és talán ezért is ettem sokat mert így próbálok megküzdeni a stresszel,de félek ha hizok,utálom magam ha nem szép lapos a hasam,félek mi lesz később .

Most nagyon egyedül érzem magam,bár egyedül is vagyok.


2023. szept. 5. 18:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!