Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gáz hazamenni egy többnapos...

Gáz hazamenni egy többnapos programról ha nem vagyok jól mentálisan?

Figyelt kérdés

Introvertált, visszahúzódóbb személyiségként nagyon sok nekem, hogy folyamatosan új emberekkel kell lennem, mindenféle közös programon részt venni.

Viszont próbálkoztam eddig, elmentem mindenhova mert nem akartam kimaradni semmiből, meg féltem, hogy egyedül maradok.

Viszont a mai napon kívül még 2 ilyen napot ki kéne bírnom és egyszerűen nem megy. Nagyon szorongok, főleg reggel és sírhatnékom van egész nap. Estére mindig jobb, de aztán újrakezdődik.


Szóval a kérdés, hogy ti ilyen esetben hazamennétek inkább? Vagy bírjam ki valahogy ezt a pár napot?


Legszívesebben hazamennék most mert vasárnap úgyis jönnöm kell vissza és jövőhéttől már tényleg kötelező itt lennem.


2023. szept. 6. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem
2023. szept. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem mersz a mentális egészségedre hivatkozni, akkor mondd, hogy elrontottad a gyomrod vagy ilyesmi. Menj haza nyugodtan, pihend ki magad!
2023. szept. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz
2023. szept. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nemtom hany eves vagy de en fognam magam valmit kitalalnek mert haverok hogy rosszul vagy vagy idopontod van valamire es felnott modjara vonatra ulnek vagy buszra es szarnek a tobbiek fejere mit gondolnak.


En is introvertalt vagyok, csak talan hatarozottabb.

2023. szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Úgy döntöttem hazamegyek végül.

Biztos lesz, aki emiatt hülyének fog nézni vagy ilyesmi, de talán a normálisabbak nem.

2023. szept. 6. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!