Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit jelent ez nálam mert néha...

Mit jelent ez nálam mert néha nem értem?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem, mintha megszállt valami lélek mintha nem mernék teljesen önmagam lenni , olykor mintha félnék saját magam lenni mintha valami rossz ember lennék? Nem tudom nem hiszem vagy valami gonosz lélek szállt volna meg ? Létezik ilyen ? Néha esténként nem merek elaludni vagy nem tudok elaludni mintha kísértenének dolgok az életembe mintha rosszakat tettem volna amiket nem kellet volna megtennem ? Néha úgy vagyok , hogy elkéne menjek egy paphoz aki megtisztít ? Vagy csak a lelkiismeretem játszik velem ? Létezik ilyen ? Meg többször eszembe jut az is mikor kisebb koromban 10 éves koromba a kőmyvtárból elloptám egy könyvet és azt inkább vissza kéne vinnem ? Mintha nem merném mindig magamat felvállalni. Közeledek a 30 éves koromhoz(28 vagyok)és valahogy a mai napig bizonytalan vagyok dolgokban meg önmagamban.

Valamikor kérdések foglalkoztatnak amik után olykor válszokat keresek.

Valamikor mintha kicsit rettegek az emberek között is lenni mintha nem mindig mernék megszólalni valamikor saját magamnak is furcsa vagyok.

Valamikor megtudom magamnak válaszolni a dolgokat valamikor nem.

Valaki segíthetne nekem legyenszíves, hogy mik ezek bennem mostanában?

Mintha most nyílnék még az élet vagy a világ felé, vagy mintha mostanában kezdenék megérni. (?)

Előre is joszonok



2023. szept. 10. 23:42
 1/7 A kérdező kommentje:

Elnézést elírtam az utolsó soromat.

Előre is köszönöm szépen mindenkinek!

2023. szept. 10. 23:43
 2/7 Lucifer-666 ***** válasza:
32%
Miért? Ki vagy te, aki nem vagy?
2023. szept. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán szükséged lenne némi önismeretre.
2023. szept. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek gonosz, megszálló lelkek, csak a gondolataid játszanak veled.
2023. szept. 11. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Gondolom, a gyerekkorod nem volt túl jó. (?) Mindenképp keress fel egy pazicbológust, hogy kicsit szétválogassátok a szálakat és kiderüljön, mi történik most veled. Egyébként nagyon sokan 30-40 évesen kezdenek "felébredni" és kutazni, miért is olyanok, amilyenek, miért viselkednek, reagálnak a környezetükre, az emberekre úgy, ahogy, és ilyenkor kerülnek elő a rég elfeledett, de a felszín alatt szép alattomosan működő, soha fel nem dolgozott traumák. Sok sikert és jobbulást!
2023. szept. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*pszichológust *kutatni
2023. szept. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm
2023. szept. 11. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!