Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha a xanax sr-t szétszedem...

Ha a xanax sr-t szétszedem akkor megfelel majd a sima xanax hatásainak?

Figyelt kérdés
A pszichiáterem elfelejtette felírni az sr mellé a sima xanaxot. Kiváltottam 5 dobozzal, utána láttam hogy mind sr. Nem is tud most egy ideig simát felírni. Ismerőseim nincsenek akiket megkérhetnék erre. Ha lekaparom az sr bevonatát, akkor az segíthet? Légyszi adjatok tanácsot!
2023. szept. 19. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
18%

Keres más megoldást a problémáidra, és NE nyugtatókon akarjál élni. Nagyon durván rá lehet szokni a nyugtatókra, rendkívül nehéz lerakni őket.

Beszéljél más orvossal.

2023. szept. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele. Köszönöm a válaszod.
2023. szept. 19. 10:57
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Tablettavágóval szét lehet darabolni. Így jobban fog hasonlítani a sima Xanax hatásához.
2023. szept. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

1


Szerintem az orvosa jobban tudja miert kell neki a Xanax SR, mint te. Orvosat sem ismered de maris "Xanax SR valts orvost azonnal!!!"


Ne mondd meg masnak hogy mit csinaljon.


Kerdezo, a kerdesedre valaszolva nem ugyanolyan. Engem a Xanax picit porget, az SR en 2 mg-osat szedek az meg altat. De ennek megvan a maga farmakokinetikaja, gyogyszeresz hallgatokent tanultuk (konkrétan klinikai farm.kin. és biofarmacia + klin. gyogyszereszet es gyogyszerhatastan).

2023. szept. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

3-as


SR-ből csak 2 mg-os van. Simából meg 0,25-ös, 0,5-ös és 1-es.


Nekem az SR semmit nem csinált. Az égvilágon semmi hatása nem volt.


Kérdező, én úgy tudom, hogy ha elvágod (felezed vagy negyeled), akkor hatását veszti a nyújtott hatás/felszívódás, ahogy 2-es írta.


Elég gáz, hogy elfelejtette felírni a simát. "Nem is tud most egy ideig simát felírni." És mégis, miért nem?

2023. szept. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%

5


Xanax SR-bol 2 mg, 1 mg es 0.5mg os is van. Lass csodat: [link]


Mindegyik TK (torzskonyvezett) es nem hianycikk max a helyi gyogyszertarban ritka, nincsen, be kell rendelni nagykerbol.

2023. szept. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6


Rendben, elhiszem neked, meg sem kell nézni a linket. Akkor elnézést, rosszat írtam.

2023. szept. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!