Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen munkakörben tud elhelyz...

Milyen munkakörben tud elhelyzkedni egy érettségizett, introvertált személy? Milyen tanfolyam vagy szakma lehetne jó?

Figyelt kérdés

2023. szept. 19. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem adatrögzítőnek vettek fel, szeretem. Ha jó a fizikumod, jó a raktár is, csak én nőként nem bírtam.
2023. szept. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1# Köszönöm, nem találok sima adatrögzítőit, az irodai alkalmazásokat csak alap szinten kezelem.
2023. szept. 19. 17:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
könyvelő, vegyésztechnikus, ha fiú vagy gépi forgácsoló, hegesztő és társai
2023. szept. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
tanuld meg tízujjas vakírást, jól jöhet
2023. szept. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel a vasút, lehetsz forgalmi szolgálattevő.
2023. szept. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat:)
2023. szept. 19. 18:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is gépírónak és irodai asszisztensnek tanultam intróként. Bár a gépírást először csak anyum találta ki és irodistaként pont legyőzni akartam a félelmeimet. Később ambivertált lettem és értettem a szociális ügyintézésekhez, ezért Pedagógiai-Családsegítő ü.i. lettem. Végül gyermekvédelmi nagy irodista csapatban dolgozok. :-)
2023. okt. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7# gratulálok :). Akkor sikerült legyőzni a félelmeid. Többet kommunikálsz?
2023. okt. 2. 11:04
 9/9 anonim ***** válasza:

Köszönöm. :-) ^.^

Bizonyos helyzetekben társasági lettem, már nem is riadok meg ismeretlenektől, az elmúlt 12 évben jártam bulizni, és szeretem a társaságot. Viszont ugyanúgy szeretek egyedül is lenni és egyre több dolgot szeretek egyedül csinálni. Például sokkal régebben nem mentem volna egyedül túrázni és nem üdültem volna egyedül. Most már ezeket is egyedül élvezem jobban. Tehát konkrétan két oldalam lett. Most éppen azt kicsit nehezen élem meg, hogy párom hirtelenül költözött be hozzám. Régen vágytam rá és akkor nem sikerült, most meg bepótolva hülyén hozta elő a sors... Aztán most beköltözés után 2 hónappal váltott 2 műszakban fog dolgozni, úgyhogy egyik héten megint egyedül maradok. Jó kis próbatételek a személyiségemnek. :D

2023. okt. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!