Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez valami betegség vagy mégis...

Ez valami betegség vagy mégis csak hülye vagyok?

Figyelt kérdés
egyszerűen képtelen vagyok odafigyelni ha beszélnek hozzám vagy mondanak valamit mert csak az ember mimikáját nézem a testbeszédét,az arcrezzenéseit hogy mégis milyen ember lehet,milyen személyiség, elvisznek közben a gondolataim ebbe az irányba

2023. szept. 25. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy milyen ember lehet, megtudod abból, AMIT mond és AHOGYAN mondja.


Gyakorold.

2023. szept. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt írom hogy ezt nézem csak erre figyelek azt hogy mit mond elmegy a fülem mellett az elemzésével megy el az összes figyelmem
2023. szept. 26. 20:35
 3/6 anonim ***** válasza:

És mit érzel, miközben elemzed az illetőt?


Az a könyvrészlet jut erről eszembe, ami arról szól, a bizonytalan kötődésű gyermek hogyan pásztázza a szülei minden nonverbális rezdülését. Igyekszik azokhoz igazodni. Emlékszel hasonlóra a saját gyerekkorodból?

2023. szept. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En is szoktam, hogy a beszelo reszleteire figyelek es a nonverbalis kommunikaciojara, nem pedig arra, amit mond.


Ezt altalaban bazi unalmas, energiavampir embereknel szoktam, akiket csak sajat maguk erdekel es mindig magukrol beszelnek. Legalabb igy lekotom magam, nem unom halalra az aktualis csaladi vagy munkahelyi szanalmas dramaiktol... szerintem ez normalis. :)

Ha nagyon zavar, akkor az ilyenfele ismerosokkel valo kapcsolatmegszakitast javaslom.

2023. szept. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sot ha jol kifigyeled, utana a sajat mimikaddal, testbeszededdel probalhatod befolyasolni a beszedet, pl elnezel es erdektelenseget fejezel ki. Vagy elmesz es jon utanad. En ilyeneken szorakoztatom magam, amig az ostoba energiavampir loki nekem a sodert. :DDD
2023. szept. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja es elnezest a sok rizsaert: nem vagy beteg, ha alapveto, par mondatos konverziokra vagy teged erdeklo temara tudsz figyelni. Ha csak a debil energiavampiroknal van ez igy nalad is, akkor egeszseges vagy.

Egyebkent szerintem pont azok az ismeroseid betegek, akik miatt szerintem megfordult a fejedben, hogy nem-e beteg vagy. Legalabbis egy energiavampir tipus sztem nem egeszseges pszichesen.

2023. szept. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!