Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyre tobbet gondolok az...

Egyre tobbet gondolok az ongyire. Nincs semmi az eletben ami motivalna ellenben sok sz.r betegsegem van. Gyogyszereket is szedek. Orvoshoz is jarok. Megis azt erzem jobban jarnek ha megdoglenek. Volt hobbim kimozdultam sokat de nem.segitett?

Figyelt kérdés
Mar csak a depi maradt meg a gyogyszerek orvos latogatas stb stb. Bar mar kezdek belesz..ni az egezs mindenbe van melom de utalom muszajbol hogy legyen kis penzem stb. De nincs kedvem elni egyaltalan ez a betegseg nyomorult kilatastalan csoro sz.r elet plusz a depi lelki sz..sagok nem birom mar sokaig ugy erzem baratnom sincs probalkoztam de siker 0. Mit csinaljak mar szetvagyok hullva..27f.
2022. okt. 23. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Öngyi, depi? Hisztis punci vagy, alapvetően KRVA gyáva ahhoz, hogy bármit is csinálj. Szerintem te még a széthulláshoz is hülye vagy.
2022. okt. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
A helyedben írnék a gyakorikérdések.hu-ra
2022. okt. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Mindannyiunknak vannak problémáik, nem is kevés csak mi tesszük amit tennünk kell és nem nyalogatjuk a sebeinket. Nehogy azt hidd, hogy csak neked vannak gondjaid, ne add fel.
2022. okt. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kossz
2022. okt. 23. 19:10
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerezz új barátokat, ismerkedj. Nekem is írhatsz ha szeretnél. 28/N
2022. okt. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Találj valami hobbit, ami feldob és nem kerül sok pénzbe, pl. rajzolás, festés, kirándulás, nyelvtanulás, tanulás. Ha lenne időm, én történelmet tanulnék a lehető legrészletesebben.
2022. okt. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja meg könyvtár. Annyi könyvet nem olvastál még :)
2022. okt. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%

Aki így picsog, az valójában sosem lesz "öngyi".

Szedd össze magad ember, legalább találj valami rendes munkahelyet elsőre.

2022. okt. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Keress fel egy orvost.
2023. jan. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!