Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Loranxilra lehet inni?

Loranxilra lehet inni?

Figyelt kérdés
A betegtajekoztato alapjan nem, viszont mához egy hétre lesz egy buli amit nem szeretnék kihagyni, mennyivel a buli elott ne szedjem a Loranxilt? (1mg os reggel felet este felet szedek) Elég ha pl elotte nap már nem veszem be? És mennyivel az alkohol után szedhetem újra? Koszi a valaszokat

2023. szept. 28. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a kezelőorvosodat
2023. szept. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyd ki az alkoholt.
2023. szept. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aznap ne vedd be es szerintem akkor nem lesz baj nekem ezt tanacsolta a doki. Habar en nem nagyon iszok soha.
2023. szept. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aznap és másnap reggel ne vedd be. Nem feltétlenül történik baj, ha iszol rá, egy haverom sajnos rendszeresen megteszi már másfél éve, viszont butul tőle kegyetlenül. Ő képes gyógyszer nélkül is botrányt csinálni, ha részeg, és józanon is vannak vállalhatatlan dolgai, de amúgy teljesen normális emberből is bármit kihozhat, ha ilyesféle gyógyszert locsol meg alkohollal.
2023. szept. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!