Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Amikor hullámokban rád tör a...

Amikor hullámokban rád tör a szorongás, neked mi segít visszatérni a realitás talajára és lenyugodni? Ilyen tippekre gondolok, mint pl. bebugyolálodni egy paplanba, inni egy meleg teát, stb.

Figyelt kérdés
2023. febr. 13. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Frontin
2023. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekem elalvás előtt szoktak jönni a “jobbnál jobb” gondolatok. Minden hülyeség eszembe jut és hiába voltam álmos egyszerűen nem tudtam elaludni. Azt csinálom egy ideje hogy van egy kis kedven kutyánk és rá gondolok és nem hagyom helyet a rossz gondolatoknak. Lehet gáz de nekem használ.
2023. febr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

#2


Akkor lesz a baj, amikor az a bizonyos kutya meghal. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem szabad teljesen átadni magunkat egy másik életnek, mert annak is vége lesz egyszer, és lehet, hogy hamarabb, mint a miénknek, aztán visszaesel hirtelen a mély szakadékba. Sőt, méginkább visszaesel.

2023. febr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Citromfű tea, magnézium b6


Engem nyugtat

2023. febr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Ha rámjön a szorongás, akkor arra gondolok, hogy a múlt és a jövő nem létezik, én pedig egy észrevehetetlenül apró pont vagyok a világegyetemben, akinek a sorsa semmit nem számít. Bármit is hoz a személyes jövőm, nekem mondjuk száz év múlva már úgyis minden mindegy lesz...
2023. febr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Valami cselekvés, teregetés, mozgas, akármi, ami kizökkent.
2023. febr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Amúgy nekem 20-as éveim elején volt jellemző az elalvás előtt rám törő rossz gondolatok, azok egy ideje békén hagynak... Meg arra már nekem is megvannak a fegyvereim, nagyjából.

Most egy nappali jelenség nehezíti meg az életem, látszólag váratlanul jön rám, hullámokban tör rám egy enyhébb szorongás. De mivel szorongásról van szó, az enyhe verzió is nagyon szar... :( Azért nagyjából össze tudom rakni, miért van, mi nem stimmel az életemben, ami miatt kialakult, de közben meg nem dőlt össze világ, és egy ilyen szorongás csak rontja az amúgy nem olyan vészes életemet.

2023. febr. 13. 23:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Én arra szoktam gondolni, hogy ilyenkor az agyam akar kicseszni velem. Tudatosan gondolok arra, hogy valojaban nem kell szoronganom es par perc mulva jobb lesz. Nagy levegoket veszek es megyek tovabb a dolgaimmal.
2023. febr. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!