Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van aki gyerekként és felnőttk...

Van aki gyerekként és felnőttként is tapasztalt Alice csodaországban szindrómát?

Figyelt kérdés

Én csak gyerekként. De olyan érdekes élmény volt... szívesen újra átélném párszor.


Ha jól értelmezem tehát az agyi képalkotás változott meg nálam. Tehát az agyam sokkal nagyobb szögben kezdett el látni, tehát a perifériás látást is bevonta a figyelt látótérbe. Ezért minden távolinak és kicsinek kezdett tűnni amikor rámtört.

Nagyon érdekes... emlékszem, hogy kellett kb 10-20 mp mire átállt az agyam erre a másik percepcióra, de nem tudom miért csinálta ezt, és nem is tudtam megakadályozni benne. Egyszer csak jött. Kb 10-50 percekig tartott ez az állapot. Még áltsulis koromban.


Aztán kinőttem és semmi. Aurás migrénem volt 2-3-szor így felnőttként. Akár még össze is függhet, de inkább lényegtelen, túl kicsi az esetszám.


2023. szept. 29. 21:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!