Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tanácsoltok?

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Távol ál tőlem, hogy az érzelmeimről beszéljek, de valami nagyon kikivánkozik belőlem, ezért most kivételt teszek. Már évek óta szürkének látom a világot, nem lelek benne értelmet. Nem találom igazán a helyem. Magányos és céltalan vagyok. Nem tudok kapcsolódni a körülöttem lévő történésekhez, emberekhez, érzelmekhez. Néha napi fél órára történik velem valami, ami leköt, amivel együvé tudok válni és jól érzem magam, de ez hamar elillan. Egyedül és társaságban is gyakran unatkozom.

Sokat szorongok, bár nem tudom miért, ha egyszer úgyse olyan fontos semmi, talán a természetem ilyen aggódos, nem tudom. Régen sokat sportoltam, de 1 betegség miatt már nem tudok sajnos.


Várom a tanácsaitokat!



2023. szept. 30. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Pszichológus, esetleg valami olyan mozgás, amit tudsz csinálni most is, bár nem írtad mitől nem tudsz.

Amúgy többen vagyunk így, mint te, mint azt gondolnád. Ahogy az Üvegtigrisben volt, az gyönyörűen leírja ezt:

-Az élet szép!

-Tényleg?

-A f*szt….

2023. szept. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is azt tapasztaltam, hogy rengetegen vagyunk akik nem találják a helyüket a világban. A betegségemről nem szeretnék beszélni. A lényeg, hogy intenzívebb mozgást nem tudok végezni
2023. szept. 30. 18:12
 3/4 anonim válasza:
Szia, én ugyanígy érzek, már csak sodródok az árral és a legkisebb reményben is bízni próbálok. Majd csak hoz valami jót az élet. Jobbulást, kitartást, sok szenvedés meghozza a gyümölcsét. Bízz Istenben és magadban, próbálj ki új dolgokat.
2023. szept. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Neked is kitartást sorstárs!
2023. okt. 1. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!