Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha nagyon szomorú...

Mit tegyek ha nagyon szomorú vagyok és semmi kedvem már semmihez?

Figyelt kérdés
Nagyon beleuntam már a dolgokba.Nincsenek baratáim.Nem tudom már hogy éljem túl a napokat mert annyira elment mindentől a kedvem.Nem tudok senkivel sem beszélgetni mert senki sem hallgat meg.Annyira nem érzem magam ide valónak nagyon sokat idegeskedek is a suli miatt meg a jövő miatt is meg félek,hogy minden így marad és sosem leszek boldog.

2023. okt. 1. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! A rendszeres sport segit, hogy boldogabb legyél! Jòt fog tenni a testenednek meg a fejednek is.
2023. okt. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha beszélgetni szeretnél, akkor próbálj találni olyan személyt, akivel ezt megteheted. Lépj ki az "egérlyukadból", azaz legyél aktív, kezdeményező, ne csak várd, hogy valaki majd kitalálja, mit szeretnél, mire vágysz. Az iskolában figyeld, ki hasonló hozzád, adott esetben ki magányos rajtad kívül, akivel szóba elegyedhetsz. Keress segítő szakembert a környezetedben, például tanárt, iskolapszichológust, szociális munkást, stb. Érdemes olyan közösséget, csoportot is keresned, ahová becsatlakozhatsz, ahol ismerősre, barátra lelhetsz. Az ajánlott mozgás, sportolás mellett relaxációs technikák is fontosak és hasznosak annak érdekében, hogy ne légy feszült, ideges, szorongó, aggodalmaskodó.
2023. okt. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd, elmondhatod, miért nem érzed odavalónak magad
2023. okt. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!