Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon sokat vagyok szomoru...

Nagyon sokat vagyok szomoru szinte semmihez sincs kedvem, mindene ragodok neha meg csak duhongok. Mi lehet a problema?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat vagyok szomoru, ugy erzem nekem semmise sikerulhet, el van asva az eletem, felek hogy egyedul maradok, nem lesznek barataim. Most is alig vannak. De ismerkedni se tudok, nagyon felek nyitni az emberek fele. Rengeteget sirok, ha magam vagyok, sokszor ha egy szot meghallok, ami valamifele emlekhez kot mar sirok is. Vagy egy szep idezeten, dalon. Minden kis probleman ragodok. Ugy erzem teher vagyok mindenkinek, jobb lenne eltunni. A szomoru filmeken mindig sirok, meg a boldogokon is, hogy na nekik milyen jo eletuk van. Illetve nagyon konnyen felduhitenek sokszor olyanokat bantok meg akiket nem akarok es utana emiatt is sirnom kell. Nagyon ritkan vannak olyan percei. Hogy tudok nevetni. Legszivesebben csak ataludnam az eletemet. Maganyos vagyok. Ketsegbeesett. Paranoia, depresszi vagy miez ?
2016. márc. 21. 11:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Első körben töltsd fel a szervezeted vitaminokkal. Kedélyállapot romlást bizonyos vitaminok hiánya is okozhat. Ez javítani fog a dolgon. Aztán nézz magadba, van -e valós okot a szomorkodásra. Ha van, akkor változtass, amin tudsz. Ha olyan van, amin nem tudsz, akkor azt fogadd el, mást úgy sem tehetsz. Ha meg nincs semmi bajod, akkor azt jó lenne realizálni és tudatosan fűszert vinni az életedbe:) Sok sikert!
2016. márc. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!