Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzek mindent üresnek?

Miért érzek mindent üresnek?

Figyelt kérdés

Nincs hosszútávon érdeklődésem semmi iránt. Úgy érzem, hogy az élet egy értelmetlen, unalmas körforgás. Pedig tudom, hogy sok mindent lehetne csinálni de valahogy mégsincs motivációm ha el is kezdek valamit abbahagyom. Mintha nem lenne saját akaratom. Nem tudom, mit kéne tennem, hogy jól érezzem magam.

Próbálom elterelni a figyelmemet rossz szokásokkal pl. túl sokat eszek, kiütöm magam gyógyszerekkel de utána mindig visszatér az üresség érzése. Nem találom a helyem az életben. Néha valami kizökkent de az se tart sokáig. Szedek gyógyszert antidepresszánst. De nem tudom mitől lehet ez az érzés vagy mások is ezt érzik?



2023. okt. 1. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Szia! A rendszeres sport jòt tesz a testednek és a fejednek is. Pròbàld összeszedni magadat és végre élvezni az életedet!
2023. okt. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Ha buddhista lennél, akkor még egyet is értenél magaddal az urességet illetoen. Milyen csillagjegyben szulettél? Aszcendensed? Meg kellene nézetni a horoszkopodat profi, nem kókler (!), asztrologussal. Neked meg beszerezni Baktay Ervin Csillagfejtés könyve c művét. Szaturnuszi hatás van jelen az életedben, nagyon nagy általanosságban ezt tudom mondani, de én is kezdő vagyok ebben, szóval a tévedés lehetőségét nem zárom ki. Mennyi idős vagy?
2023. okt. 3. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert az élet egy értelmetlen, unalmas körforgás?
2023. okt. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!