Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyszerűen gyűlölők mindent...

Egyszerűen gyűlölők mindent az életembe? Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

18/L

Ez az érzés elég régóta bennem van. Nem szeretek itt élni Magyarországon, úgy érzem a barátaim nem igaz barátok. Utálom az életem az embereket magam körül az iskolát, mindent. Egyszerűen úgy érzem máshol boldog lennék. Folyamatosan bennem van az az érzés hogy én nem ide való vagyok. Nem érzem magam otthon. Úgy érzem nekem nem itt a helyem. Annyira fognám magam és elhúznék innen. Állandóan ezen gondolkodom. Csak sírnék folyamatosan annyira rosszul érzem magam. Máshova húz a szívem. Viszont muszáj befejeznem a sulit. Én alapjáraton szeretek élni, de itt a jelenlegi életemben nem vagyok boldog. Pedig szinte mindenem megvan. Ház a fejem felett, család, barátok, iskola és bűntudatom is van amiért nem vagyok elég hálás, de ha egyszerűen nem vagyok boldog? Annyira úgy érzem hogy váltanom kellene ahhoz hogy az legyek. Mit tudtok tanácsolni? Sajnálom amiért ilyen összeszedetlen vagyok, de most is szörnyen érzem magam. Köszönöm annak aki elolvassa és aki valamilyen tanácsot tud adni.



2023. júl. 28. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Tanulj olyan szakmát, amire van kereslet külföldön. Utána menj ki. Miért ne mehetnél Amerikába is akár? Nekem több volt osztálytársam Amerikában telepedett le.
2023. júl. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Hidd el,mindenhol vannak rossz emberek,akár merre is költözzön az ember. Én azt javaslom neked,hogy egyszerűen ne keresd az ilyen,és ehhez hasonló emberek társaságát,és tanulj ha el szeretnél menni.
2023. júl. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%

Ugyanez a helyzet bar, sajnalom hogy nyersen ki kell mondanom, valoszinuleg ha nem biztosan de rosszabb anyagi korulmenyek kozott elek.


Mondanek valamit, de nem hiszem hogy hasznos lenne mert 18 vagy. Isten vagy Allah vagy a Lof*sz sem tudja megjosolni, hogy te kijossz ebbol.


En 27 vagyok mar es egy szegyen. 5x probaltam, egyszer sikerult volna de ironikus modon ket dolog szoritott es sajnos a rosszabb "huzal" szakadt el es itt ragadtam egy ideig.


Nekem az a velemenyem, mint ahogy egy csoporttarsam mondta, szerinte mindekinek joga van a sajat elete felett rendelkezni. Ha felnosz, akkor dontsel, most meg ne.


Neked nem a kulvilaggal van a problemad ahogy latom, hanem a belvilagoddal. Mindenki suket, senki nem ert meg, elmondanad a dolgaidat baromnak neznenek es elfordulnanak ilyenek. Es sajnos ilyenek is, akarhanyszor ezt csinaltam mindig elmentek tolem, persze nem bunko modon, enyhen, formalisan tavolodtak el.


De te nem en vagyok, neked lehet mas lesz.

2023. júl. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hova húz a szíved?
2023. szept. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!