Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik a legrosszabb mentális...

Melyik a legrosszabb mentális betegség ? A szoc fóbia okoz nekem a legnagyobb szenvedést meg a bipoláris.

Figyelt kérdés

Nekem jutott bőven. Bipoláris,skizofrénia,kényszerbetegség,szociális fóbia.

Szerintem egy erős szociális fóbia a legrosszabb. Mivel dolgozni se tudok ez miatt.

Kíváncsi vagyok a véleményekre.


2023. okt. 3. 14:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én krónikus szorongással szenvedek kb. 2 éve. Főleg az egészségemet illetően. Más néven hipochondria. Sajnos elég súlyos formája, a jelenlegi életem 90%-t ez emészti fel.

Volt egy év deperszonalizáció és derealizáció a folyamatos szorongástól, de a hipochondria brutális számomra.

2023. okt. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Együttérzek.nekem is volt deperszonalizácio. Olyan jó lenne ha egészséges lenne az agyam de ezt kell cipelnem halálomig. Elnézek más embereket. Nem szoronganak és boldogok. Nincs szociális fobiájuk meg bipoláris zavar. Az se érdekelne ha meghalok rákba vagy infarktusba.
2023. okt. 3. 14:56
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a depresszió súlyos formája a legrosszabb. Az maga a pokol.
2023. okt. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a szociális fóbia.


Gyakorlatilag 0-24-ben nem érzed jól magad.


Egyedül szeretnék élni, otthonról dolgozni.

Ez az egyetlen mód, amivel átlehetne vészelni, de ez sosem fog összejönni, mert nem születettem gazdagnak, így marad egy életen át tartó szenvedés.

2023. okt. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szocfob depresszio panik gen.szorongas. sok sok eve rohasztja lelkem testem ha igy haladok a 30 at tutko nem elem meg...
2023. okt. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
4esnek igaza van. Ha kéne választanom hogy melyik ne legyen akkor a szoc fóbot valasztanám,mert igaz a bipoláris is borzaszto a depresszios fázis,de legalább ha csak az lenne akkor tudnék dolgozni nagy nehezen emberek közt de igy nem.
2023. okt. 4. 04:15
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bipoláris zavarom van,ADHDm és autizmusom.Nehéz döntenem,hogy melyik a legrosszabb.
2023. okt. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Bipoláris zavarom, generalizált szorongásom, szociofóbiám van + aspergerem, bár utóbbiról nincs papírom.


13 éves korom óta félrekezeltek sima depresszióval, úgy tartok itt több, mint 20 év után 😑


Egyik se kéne, de ez van sajnos.


Dolgozok, de maga a pokol már egy bolt, vagy bármi, ahol beszélni kell valakivel. Ez kikészít.

2023. okt. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Borderline, szoc fóbia, ocd, bipol.

A borderline a nyertes nálam mint sorsrontó, 2. helyen szoc fóbia (nem tudok ügyintezni) és utána a bipoláris. Ha egy nagyobb projektem van akkor mániásan rápörgök akár évekre is, de ha befuccsol vagy valami miatt akadályoztatva van és nem jön másik a helyére, akkor minimum fél év masszív depresszió :(

2023. okt. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bipoláris vagyok, de nekem a major depressziós rész a legrosszabb. A mániában jól éreztem magam, sajnos túlságosan is.
2023. okt. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!