Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns mellett...

Antidepresszáns mellett esténként vehetek be Valerianát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma kezdtem el szedni az antidepresszáns gyógyszeremet, amit minden nap reggel fogok bevenni.

Megkérdeztem a háziorvosom ő azt mondta délutánonként/ esténként ha érzem, hogy jön a szorongás és segít akkor bevehetem továbbra is a Valeriánát. (szorongás, hipochondria amivel küzdök) Viszont sajnos utána olvastam a neten és több helyen olvastam hogy nem szabad szedni együtt.

Van aki mégis szedi így a kettőt ?

Köszönöm!


2023. okt. 4. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem igen, úgy sem ér semmit
2023. okt. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Készülj fel az antidepi mellékhatásaira, készítsd fel a környezeted is és mihamarabbi gyógyulást.
2023. okt. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Mért nem pszichológushoz mész problémát elfedő önmérgezés helyett? Szorongásra nem antidepresszáns kell, hanem az okokat átdolgozó pszichoterápia.
2023. okt. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%

Sok orvos téved. Sok gyógyszert nem szabad együtt szedni. Én inkább a betegtájékoztatóban hinnék.

[link]

2023. okt. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
Szomoruan mondom, nem er semmit. Xanax pici adagban lenne a jo. Azt viszont mar tenyleg nem lenne jo gyogynovenyes szerrel keverni. De antidepresszans melle szoktak kiserokent nyugtatot irni. Nem a nyugtato a bunos, csak kis adagban szabadna felirni es szedni.
2023. okt. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!