Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy három hónapja kezdődött,...

Úgy három hónapja kezdődött, esténként halálfèlelem,majd pánikroham úgy három héttel később,és azután folyamatosan éreztem hogy valami nem jó. Ez csak pszichés lehet ?

Figyelt kérdés

Szóval kezdetben esténként volt halálfèlelem,éhesebb voltam mint szoktam,majd egyik reggel úgy éreztem nem kapok levegőt,jött egy pánikroham,onnantól kicsit furán éreztem magam,majd jött az,hogy napközben rám jött az idegesség,majd az idegesség már egész napos lett.

Kaptam a dokitól frontint,de attól úgy érzem csak még idegesebb vagyok,néhány hétig szedtem napi egyet,most már csak felet, szeretném letenni .

Reggeltől estig tart az idegesség, semmihez semmi kedvem egész nap félek,aggódok,feszült vagyok .

Ez csak pszichés lehet ?

Pajzsmirigyet nézettem,minden érték jó,csak van egy egy cm göb.

Lehet ettől ?

Volt valakinek hasonló ?



2022. szept. 28. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Egyik reggel?

Szerintem ez alvásparalízis lehetett, ami eléggé megnyomott téged pszichésen.


A gyógyszer nem megoldás, klinikai szakpszichológushoz nem küldött tovább?

2022. szept. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Reggel igen de ez már reggeli után volt olyan 8 körül

Nem ébredés után .

Nem küldött,csak PM vizsgálatra és jövő héten pszichiáter.

2022. szept. 28. 11:12
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Jaa, értem.


Hát ez tényleg pszichésnek tűnik, nekem így kezdődtek, de utána elismertem, hogy tudatalatt rettegek a jövőtől, az öregedéstől és a haláltól (29 évesen) azóta mindent elfogadtam és feldolgoztam, klinikai szakpszichológus segítségével

2022. szept. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

En pedig utáltam a helyet ahol dolgoztam,utáltam a lakást ahol laktam.

Mind a kettőt ott hagytam de nem lett jobb.

Remélem gyógyszer és a terápia segít majd.

Neked mennyi időre lett jobb ?

Te is tiszta ideg voltál állandóan?

2022. szept. 28. 11:50
 5/6 xp ali ***** válasza:
A mai világban ez nem csoda. De azért egy teljes vérképet nézess, nekem pajzsmirigy alulműködésem van. Mióta beállították, minden jobb.
2022. okt. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Göbök vannak .

Egy nagyobb és több kisebb.

Minden érték jó, még egyre várunk,nem tudom pontosan mi az fura neve van tek vagy trak.

Neked PM alulműködéssel ezek voltak a tüneteid?

2022. okt. 1. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!