Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezt a fajta szorongást már...

Ezt a fajta szorongást már tapasztalta valaki?

Figyelt kérdés
Nagyon elkezdtem szorongani az elmúlt időben rossz kapcsolat, egyetem stb. és rengetek pszichoszomatikus tünetem lett nem részletezném de az egyik a köhögés, mintha ezzel akarna megtisztulni a felgyülemlett stressztől, de ez sajnos odáig fajult néha addig köhögök még hányni nem kezdek, főleg evés után jelenkezik ez a tünet és eleggé élhetetlen lett stresszelek hogy köhögni fogok hogy majd nem tudom leállítani ezért már enni sem merek voltam gasztroenterológusnál hátha csak a sav de mondta ez inkább pszichés lehet nagyon félek sosem múlik el nem tudok így önmagam lenni magamba vagyok fordulva nem tudom úgy élni az életem ahogy szeretném természetesen elmegyek pszichiáterhez nagyon remélem segít rajtam esetleg volt már valaki ilyen helyzetben?
2023. okt. 5. 10:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!