Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Scippa növelés mi lesz?

Scippa növelés mi lesz?

Figyelt kérdés
Tehát voltam egy másik dokinál mert hozzá tartozom és megemelte a Scippa t 10 ről 15 mg ra mire számíthatok? Ha esetleg rosszul leszek tőle nem lehet be telefonàlni orvoshoz mert megtiltották a rendelőbe.az amitrex ből 700 át szedtem már 800 at rivotril lecsökentettek mert egy agy sejtpusztitó a sz*R 6 éve szedem nem is kis dózisban.Most jelenleg ideges vagyok és feszült remélem jobban leszek.

2023. okt. 5. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia,


nekem most lett emelve és semmi mellékhatást nem okozott, ha a szervezeted eddig is elfogadta ezt az SSRI gyógyszert, akkor az adag emelésétől csak jobban kell érezned majd magad (természetesen nem minden csak a gyógyszer). Nyilván egyből csodát várni az emeléstől nem lehet majd, hetekbe telik, mire fokozatosan javulás lesz.

Milyen problémával vagy diagnosztizálva egyébként?

2023. okt. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Skizofrénia meg kenygszerbetegseg
2023. okt. 5. 16:01
 3/6 A kérdező kommentje:
Kényszerbetegség
2023. okt. 5. 16:02
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg depresszió enyhe
2023. okt. 5. 16:10
 5/6 A kérdező kommentje:
Már most félek a gyógyszer növeléstől Scippa,ráadásul az amitrex is meglesz 100 al növelve mit fogok érezni?
2023. okt. 5. 17:13
 6/6 A kérdező kommentje:
Múltkor mikor megnövelték a Scippa t igaz nem ehez a dokihoz jártam rosszul lettem tőle vagy ez orvostól független vagy függ tőle?
2023. okt. 5. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!