Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha remegek és...

Mit tegyek ha remegek és hányingerem is van a sulitól?Hogyan múlhatna el?

Figyelt kérdés

Szóval az utóbbi időben hányingerem van mikor suliban vagyok és van,hogy öklendezek is de nem kell hányom.Egésznap meg ilyen belső remegés szerű van az egész testemben nem tudom hogy létezik -e ilyen vagy ,hogy mi ez de ilyen bizsergést érzek magamon.Ehhez hozzá jön az is,hogy néha összefolyik előttem a kép és úgy érzem összeesek elég bizonytalanak érzem magam nem tudom miért van ez de elég fura.Meg még elég gyakran előfordul az,hogy azt érzem nem vagyok ebbe a testbe való meg olyan álomszerű minden.


Mit tegyek vagy hogy múlhatnának el ezek a tünetek?



2023. okt. 5. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Nálam ugyanez van a munkahellyel. Remegés, hányinger, stb. Ezt úgy hívják: ÉLET.
2023. okt. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
2-nak munkaallergiája van. Kérdezőnek iskolaallergiája. Gyógyíthatatlan sajnos. Meg kell szokni
2023. okt. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Ez bizony szorongás ha minden igaz.Nálam is így volt mindig nagyjábol.Elmúlni magától nem fog
2023. okt. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Figyelj a mai emberek viselkedése váltja ezt ki belőled tudom...
2023. okt. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

Szorongás. Ha teheted válts sulit, én sajnos nem tettem meg és nagyon bánom. Nem kell eltűrnöd a rosszat, konkrétan a tested jelez, hogy nagyon rossz helyen vagy.

Kitartást!

2023. okt. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
4, honnan tudod, hogy ezek a mai fiatalok miatt van? Idősek miért jobbak?
2023. okt. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 nem azt írta, h mai fiatalok, hanem mai emberek. Ebben benne vannak az idősek is sztem… xD
2023. okt. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%

1. Aludd ki magad rendszeresen!

2. Egyél rendszeresen, változatosan és eleget!

3. Keresd fel az iskolapszichológust!

4. Oszd be az idődet jobban, hogy mindig legyen elég időd a tanulásra is, de a pihenésre is! Ha kell, kérj hozzá segítséget a szüleidtől vagy más felnőttől, akiben megbízol!

2023. okt. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!