Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha nem bírom...

Mit csináljak ha nem bírom elviselni magam?

Figyelt kérdés
Nem szeret engem senki nagyon szomorú vagyok nem bírom már ezt elviselni.Leginkább este nem bírom egyszerűen csak szorongok és sírok órákon át.Megakarok halni nekem már nagyon elegem van ebből.Minden napot csak túlélek és ennyi az egész.Nincsen senki akivel beszélni tudnék mert csak addig vagyok jó mindenkinek amíg én vagyok a lelkiszemetes.Bántanám magam de le kell ezt az érzést küzdjem mert nem sülne belőle sok jó ki..Egyszerűen nem bírom elviselni magam mit tegyek hogy jobb legyen?

2023. okt. 6. 00:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Barát, barátok?
2023. okt. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim
2023. okt. 6. 00:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért nincsenek?
2023. okt. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mert nem kedvel engem senki
2023. okt. 6. 00:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Túl nagy szavakat használsz. Olyan nincs hogy ne kedvelne legalább egy ember, csak nem veszed észre.
2023. okt. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha osztálytársak nem kedvelnek (gondolom suliba jársz), keress másokat pl. közösségi médián, akár érdeklődési kör, vagy bármi alapján...

Biztosan vannak dolgok, hobbik, bármi ami érdekel.

2023. okt. 6. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Érdemes szeretni és tisztelni magadat, mert az önutálat miatt előfordulhat, hogy olyan személyekkel találkozhatsz, akik például szeretetet adva manipulálnak azért, hogy elérjék céljaikat.
2023. okt. 6. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnos amíg magadat nem tudod elviselni,addig mások sem fognak elviselni.Kisugárzáson azonnal megérezni,ha ilyen vagy.

És ahogyan a 7-es is írja,bevonzhatsz olyanokat akik lelkileg manipulálnak,szeretetet és figyelmet megjátszva. A szeretetéhes emberrel pedig mindent meg lehet csinálni, sajnos.

2023. okt. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is igaza van abban az előzőeknek, hogy sajnos az önutálattal nagyon sokféleképpen nagyon sokat árthatsz magadnak. De értem, hogy miért mondod, néha nagyon nehéz elhinni hogy úgy vagy elég és jó ahogy vagy. De hidd el, egy nagyszerű ember vagy!

Ennek ellenére sajnálom, hogy jelenleg nehezen találod a helyedet. Középiskolás vagy? Olyankor kifejezetten nehéz időszakokon megy át az ember, kifejezetten sebezhetőek vagyunk. Én is depresszióval küzdöttem középiskolában, de idővel és sok önismerettel kigyógyultam belőle. Hidd el, van kiút, és nem is olyan hosszú!

Szerintem is mindenképpen keress más platformokon olyan tevékenységeket, amikben jól érzed magad, illetve olyan embereket, akikkel kapcsolódni tudsz, és akik mellett nem érzed kevésnek magad. Ez lehet akár más korosztályból, iskolán kívülről, online platformokról. A nyugdíjasok és a középkorú kedves anyafigurák kifejezetten megnyugtatóak tudnak lenni szerintem, haha :D

2023. okt. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meg kell keresni hogy miket szeretsz magadban és azokat tudatosítani.
2023. okt. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!