Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítséget kérek, mert megbolo...

Segítséget kérek, mert megbolondulok! Apám teljesen le épült mentálisan, már abban is segítségre szorúl, hogy egyen. Én már idegileg nem birom elviselni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2016. febr. 8. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Ebben nem tudunk segíteni. Vagy gondozod, vagy beadod egy speciális otthonba, ami nem olcsó. Neked kell a döntést meghoznod.
2016. febr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Úgy értem,valakinek nincs tapasztalata,hogy milyen gyógyszer segítene egy kicsit.

Bilobilt szedi,de semmit nem használ.

2016. febr. 8. 20:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Az orvosa mit mond?
2016. febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az orvosa?


Lesz@rja!

Azt mondja ne várjak csodát!

2016. febr. 8. 21:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha anyagilag megengedhetitek, vegyetek fel mellé valakit, aki gondozza. Gondolom olyan az állapota, hogy az orvos sem tud rá csodaszert. Kitartást, s jobbulást apukádnak.
2016. febr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm utólsó.

Bár megtehetném,de sajnos ígyis alug tudunk megélni :-(

Olyan elegem van már mindenből.

Milyen élet ez...

2016. febr. 9. 12:24
 7/10 anonim ***** válasza:

De mi a baja apukádnak?

Hány éves?

Függőségei vannak?

Mi az amit nem birsz elviselni?

2016. febr. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
imadkozz hogy nem orokolted
2016. febr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Elbutult az elméje,de olyan szinten,hogy még a folyadékot is könyörgések után issza meg.

Mindenre azt mondja,hogy az nem kell ő neki az nem az övé,még arra a ruhára is,amit egyébként évek óta hord.

A kaját ha elérakom,az neki nem kell,mert már valaki bele evett,az ágya piszkos a takarója büdös kutyák feküdtek rajta.

( minden héten friss ágyneműt teszek fel neki) Meg ilyen idegesítő dolgok.

A gyógyszert kicseréltem,mert ő nem azt szedte. (Természetesen nem cseréltem ki,20 éve ugyanazt szedi)

2016. febr. 15. 15:09
 10/10 anonim ***** válasza:

sajnos semmit neem tudsz tenni, a leépülése tovabb folytatódik. alzheimert diagnosztizáltak? A bilobil annyit ér, mint halottnak a csók.

iszonyatosan nehéz ápolni, részvétem.

sajnos végigcsináltam hasonlót.

hány éves apukád?

2016. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!