Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érez valaki gyilkolási...

Miért érez valaki gyilkolási vágyat vagy pedofíl hajlamokat?

Figyelt kérdés

Mi okozza elő egy emberben a gondolatot hogy megölje például az egyik ismerősét minden ok nélkül, pedig semmit nem ártott neki az a személy? Miért jönnek elő a gondolatok hogy szexelne egy nála jóval fiatalabbal? Hogyan lehetne ezt meggyógyítani ha persze meglehet?


Egy alapból rendes ember akinek jó a családi háttere, vannak barátai és szeretik őt az emberek miért gondolkozik ilyeneken és egyik barátom is ebben a helyzetben van.

Nemrég beszélgettünk így komolyabb témákról majd elkezdett magáról beszélni és olyan beteg dolgokat mondott hogy néha gondolkozik olyanon hogy csakúgy megölne valakit pl akár engem is. Meghogy meglátott egy 13 éves csajt és meghúzná szívesen (barátom 17 éves) de néha fiatalabbakon is gondolkodott már.

Rendesen meglepődtem amiket mondott majd elkezdtem gondolkodni hogy miért vannak ilyen gondolatai. Rendes a srác és sokan szeretik őt ám kicsit egoista, többieknél felsőbbrendűnek tartja magát és néha bunkó is tud lenni de rendben van a szíve, kedves, segítőkész és lehet rá számítani is egyben.

Arra gondoltam hogy több személyisége lenne de nemhiszem és kezdek tartani tőle.



#beteg #pszichopata #erőszak #Gyilkolásvágy
2023. okt. 7. 03:29
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Ha erre tudnád a választ, minimum nobel-díjat kapnál. :)

Nagyon régóta vizsgálják ezt a tudósok, de nincs rá egységes válasz. Lehet genetikai oka is - valamilyen rendellenesség, hormonhiány, gikszer az agyban -, de a környezet is formálhat valakit ilyenné, ha mondjuk bántalmazó környezetben nő fel.

Vannak bizonyos jelek, amik arra utalnak akár már gyerekként, hogy baj van az illetővel, de ezek sem száz százalékosak.

2023. okt. 7. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rendellenesség
2023. okt. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Akármi okozhatja. A pedofil kb olyan minthogy melyik nemhez vonzódsz. Csak ő a fiatalokhoz. Lehet ilyen környezetben nőtt fel ahol ezt látta, és azt hiszi ez a normális. A gyilkolás megint hajlam kérdése. Valaki élvezi, ha a másik szenved, ebben leli örömét.
2023. okt. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Ennek mindig van oka, nem csak úgy, a semmiből lesz valaki gyilkos. Félreszocialzálódott, nem tudja kezelni a frusztrációját.


A nemi vágy 13 évesekkel teljesen normális, az már kamasz, nem gyerek, tehát nem pedofília.

2023. okt. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Hát láttam már én is olyan 13 évest, akit dugnék, mint a lopott biciklit, ettől nem gondolom, h pedo lennék. Egy 17 éves, tomboló hormonú fiúnál ez meg sztem aztán egyáltalán nem gáz. Olyan idős koromban a legyet is reptében akartam meghúzni.
2023. okt. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%
A pedofília az új liberális világrendben új szuperhős figura lesz. Erre is akarnak Sorosék rákényszeríteni minket. Az ifjabbik Soros tervében is benne van ez. Az új szuperhős neve az lesz, hogy Pedoman. A szupergonosz pedig a konzervatív, hetero, nem pedofil, fehér ember.
2023. okt. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
#6 orvos látott már, vagy még csak most készülsz?
2023. okt. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
#3 Hat nem eppen! Pedoknal van hetero pedo, bi pedo es homo pedo is, azaz a szexualis orientacio nem azonos a pedofiliaval. A pedofilia egy parafilia. Es van olyan pedo is, aki felnottekhez is vonzodik. Pl egy feher hetero "keresztenykonzerv" apuka, aki a sajat gyerekeit (is) molesztalja...
2023. okt. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!