Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális ez? Mit csinálhatok?

Normális ez? Mit csinálhatok?

Figyelt kérdés

Volt egy borzasztó traumatikus élményem.

Majdnem megöltem magam miatta,meg akartam halni,ehhez hasonló tünetek. A trauma(nem tudok róla beszélni) egy tánchoz,és a tancosokhoz köthető. Na az öngyilkossági gondolatok mentek az elmúlt pár hónapban. Járok pszichológushoz, szedek gyógyszert. Az öngyilkossági gondolatokat felváltotta a harag,a düh,a bosszúvágy. Bosszúként azt értem hogy megölni őket,tönkretenni az életüket,ahogy ők tették velem. Ha MegLátok, hallok,eszembe jut egy "ilyen" dolog,pánikrohamot kapok. Ha az egyik "ilyen" ember szenved,meghal,fájdalmat érez, meg ilyenek, akkor elkezdek nevetni. Élvezem ahogyan szenvednek. Ha tehetném,az összes táncolt megölném.

A lehető legfájdalmasabb módon. Fájdalmat,rosszat akarok nekik.



Megeshet hogy ez nem normális. Ti hogyan reagálnátok, ha veletek is ugyan ez/hasonló történne mint velem?



2022. jún. 6. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
34%

Lehet pszichopata módjára át manifesztálodsz táncos gyilkossá, így is keresnek majd a nyomozások alkalmával, minden táncosnak akit kivégzel levágod a nyelv szerkezeti elemeit, majd gyűjteni fogod otthon egy kispolcon.


Te leszel az első ember a földön aki professzionális táncos gyilkossá avanzsáltatik meg.


Nem tudom mi történhetett veled, de előben tudnék segíteni egy sztriptíz tánccal.

2022. jún. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kedves kérdező! milyen nemű és korú vagy?
2022. jún. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes és rendkívül tanulsagis, hogy erre a mai napig nem érkezett érdemben válasz.
2022. jún. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!