Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris zavarba van olyan...

Bipoláris zavarba van olyan ,hogy egy napon belül változik sokszor a hangulat ?

Figyelt kérdés
Ezzel vagyok diagnosztizálva,de akarkivel beszéltem azt mondták hogy neki hetente vagy havonta változik. Néztem videókat es ott is azt mondta a pszihiáter,hogy a naponta változó ingadozás az inkább borderline személyiségzavar. Már nem tudom mit gondoljak. Nekem naponta több váltás van. Depresszio és jobb kedv es kevert fázis. Mánia ritkán van. Ha van akkor se tart pár óránál tovább. Van valaki igy mint én bipolárisként ?
2023. okt. 8. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Igen, rapid ciklusnak hívják.
2023. okt. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs! Van ilyen, de akkor az nem bipolaris. A rapidciklus az nem napon beluli azerty inkabb heten beluli, es hibas gyogyszerezes miatt alakul ki, nemcsak ugy magatol.
2023. okt. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Oké, akkor helyesbítés:


" Ultradián ciklus: naponta több hangulatingadozás, hasonló a bipoláris zavar kevert fázisához. "

2023. okt. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat,hogy ilyen gyorsan vált,ahogy az előző is írta,de az eléggé ritka.Tényleg lehet,hogy mégsem helyes a diagnózis,de ezt majd eldönti az orvos.
2023. okt. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!