Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más, egészségügyben tanuló,...

Más, egészségügyben tanuló, de mentális egészségügyi ellátás alatt álló is érez ilyet?

Figyelt kérdés
Egészségügyben tanulok, ahol többek között tanulunk pszichológiát is. De magam is járok pszichológushoz, és amikor rájövök, hogy például mikor milyen technikát alkalmaz a pszichológus (hiszen azt másik oldalról, de én is tanulom, a tananyag része), mindig olyan kellemetlen, ambivalens érzés lesz úrrá rajtam. Ilyen mással is előfordul?

2023. okt. 10. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:
12%
Nekem csak segítő tevékenységem van + némi pszicho alapismeretem, de amikor vki aljalmazza ezeket a pszichotechnikákat, és nem épp jóhiszeműen, én simán kiosztom. Ha jóhiszeműen, csak megmosolygom, esetleg még bele is megyek a játékba.
2023. okt. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!