Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan gyógyítható az önképzav...

Hogyan gyógyítható az önképzavar/testképzavar?

Figyelt kérdés

Ez az állapot már kb 3 éve tart. Hogyan gyógyulhatok meg? Van rá valami gyógyszer, vagy már teljesen menthetetlen vagyok?

Elmennék pszichológushoz, de nem lehet mert a szüleimmel élek és ha menni akarnék, akkor gyanakodnának hogy valami nincs rendben. Valaki tud esetleg segíteni vagy ajánlani valamit? És azt hogy fogadjam el magamat, azt ne mondjátok mert már próbáltam és nem segített


2023. okt. 11. 06:17
 1/3 anonim válasza:
Én tudtommal gyógyszerrel nem gyógyítható. Ismerek olyat, aki volt ilyen helyzetben, neki a pszichológus segített ebben a helyzetben, szerintem próbáld elmondani a szüleidnek, hogy mi a helyzet. Ha szeretnél valakivel beszélgetni erről, akkor állok rendelkezésére, szerintem kb hasonló korban lehetünk.
2023. okt. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valaki segítseeeeeeeen
2023. okt. 11. 10:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Pszochológussal.

Az elso lepesek kozott ugyis az van hogy bevallod magadnak es masoknak. Nyugodtan szolhatsz a szuleidnek.


Amugy meg van online is pszichologus.

Hazudni meg mindig lehet arrol hogy hova mesz (barathoz edzesre setalni stb)

2023. okt. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!