Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy egy tök...

Miért van az, hogy egy tök “egyszerű” dologhoz úgy érzem pszichésen, hogy nincs erőm?

Figyelt kérdés
Van egy dolog, ami mindenkinek tök egyszerű általában, nekem meg valamikor működik valamikor nem. Ez lehet pszichés eredetű? Mint ha azt érezném, hogy nincs erőm megcsinálni egy folyamatot és túl nagy tehernek érzi az agyam és így blokkolja ennek a feladatnak az elvégzését. Érdemes ezzel pszichológus fordulni? Esetleg, ha valakit érdekel, de ez ilyen szakmabeli dolog, akkor megírom szívesen privátban.

2023. okt. 11. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a hajmosás ilyen, egyszer inkább levágtam, mert mar nagyon retkes volt, de nem bírtam megmosni. De én amúgy is halogatóbajnok vagyok. Neked ez az egyetlen dolog, vagy van azért más is, amire kell magad noszogatnod?
2023. okt. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet a depressziónak a jele, mikor már az alapvető dolgokat is nehezedre esik megcsinálni vagy nincs motivációd. De szerintem érdemes elmenni egy pszichológushoz, az nyilván jobban ért ezekhez a dolgokhoz.
2023. okt. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!