Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírom pszichésen és...

Janosvertes32 kérdése:

Nem bírom pszichésen és emberileg sem ezt az egyetlen egy életemet amit élek vessek véget neki egyszer és mindenkorra végre valahára!?

Figyelt kérdés

se itthon nincsen nyugtom se kinnt az életben nem volt sohasem egyetlen egyszer sem békém.

nemhogy még boldognak és kiegyensúlyozottnak lenni.


2022. szept. 16. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Kérj segítséget! Igenis van, aki akar és tud neked segíteni!

Első körben hívd fel ezt a számot: 116 123

2022. szept. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Hívd fel a 116-ot.Nekem is ő segített.
2022. szept. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is sokszor megfordult a fejemben régen, de örülök, hogy kitartottam. Mindig volt a rossz időszakokban egy nagyon halvány reményem, hogy egyszer azt érezhetem, amit most. Boldog vagyok, vannak elérhető céljaim. Azóta nem gondolok ilyen rossz dolgokra, amióta külföldre költöztem.


Ha van valami álmod tegyél érte és minden rendben lesz!

Olvass pozitív történeteket, amik összefüggenek az érdeklődési köröddel! Csak így lehet túlélni. Szerintem az életem felét végigsírtam, de megérte nem feladni!


Ha szeretsz beszélgetni, akkor beszélgess, de ha olyan vagy, mint én, hogy félsz megnyílni, akkor ne erőltesd, az 1. Lépést megtetted, kiírtad ide a bánatodat. Ez már jó jel, hogy változást szeretnél, csak az irányt változtasd meg az ellenkezőjére! Dehogy akarod, hogy vége legyen! Most fogsz csak élni igazán 😊

2022. szept. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen beszélgetek veled erről.
2022. szept. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jó köszönöm a valaszaikat mindenjot kívánok viszlát
2022. szept. 21. 22:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező?
2022. dec. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!