Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Óriási trauma ért, és beszédza...

Óriási trauma ért, és beszédzavarom van! El fog múlni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szombaton elhunyt édesanyám, és azóta beszédzavarom van, dadogok. Ugye elfog múlni?

17 éves vagyok, lány.


2010. okt. 18. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

részvétem!

Jobbulást, próbáld meg a szeretteid körében tölteni a lehető legtöbb időt. Valószínűleg elmúlik, ha eddig nem volt semmi baj. Kitartás!!

2010. okt. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Előtte nem dadogtál? Nekem fura, hogy dadogni kezdtél, de netezni van erőd 2 nappal utána. Nekem mondjuk eszembe se jutott se net, se tv hetekig... Biztos el fog múlni, de elmehetsz orvoshoz, hátha tud segíteni.
2010. okt. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Előtte nem dadogtam, semmi beszédproblémám nem volt.

Valamivel le kell kötnöm magam, különben még jobban begolyózok. Amúgysem tudtam még felfogni.

2010. okt. 18. 19:04
 4/6 A kérdező kommentje:

Mellesleg szerintem azért dadogok, mert anyut én és a testvérem találtuk meg de már holtan találtuk. Semmi baja nem volt, egyszer csak hirtelen, fiatalon elment. Tudtam, hogy elment, de még akkor is próbáltam szívmasszázst és szájon át lélegeztetést. De akkor már hiába. Akkor sem hittem el, most sem, csak őrületesen hiányzik.

Valószínűleg túl sok volt nekem. Amúgy meg a részvétlevelekre válaszolgatok, nem facebook, msn meg egyéb baromságok... annyi erőm azért nincs.

2010. okt. 18. 19:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, hátha gyorsabban elmúlik. Igen, mindenki máshogy reagál, nekem mondjuk eszembe nem jutott volna egy ilyen oldal, mint ez, dehát ki így, ki úgy...
2010. okt. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasonló trauma ért engem is, bár akkor szerencsére nem halt meg senki, de sajnos nekem megmaradt a dadogásom.
2010. okt. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!