Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió okozhat olyat,...

Depresszió okozhat olyat, hogy nem tudom elhagyni a lakást?

Figyelt kérdés

Nem tudom megmagyarázni miért. Nem félek, vagy ilyesmi. Inkább kedvem nincs, esetleg fáradt vagyok hozzá.

Egyszerűen képtelen vagyok megindulni.

Volt így ezzel valaki?

Hogyan lehet túlleni rajta?



2023. okt. 13. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Okozhat. Nekem még eddig sosem volt annyira súlyos, hogy ténylegesen ne tudjak kimenni, de éreztem màr ezt. Aztán rávettem magam.
2023. okt. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Igen, de ha erőt veszel magadon és kimész lehet hogy kedvet kapsz többet kimenni. Nekem is mindig nehéz a megindulás.
2023. okt. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Holnap még jó idő lesz, talán könnyebb lesz rávenned magadat, hogy kimozdulj.
2023. okt. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt. Teljesen "természetes" ebben az állapotban.🫤
2023. okt. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ha valaki olvassa és volt hasonló helyzetben hogyan jött ki belőle?

A másik meg, hogy ma rájöttem, hogy mintha szoronganék is attól hogy ha el kell hagynom a lakást. De nem félek semmitől, vagyis nem tudom megnevezni hogy valamitől félnék, egyszerűen ideges leszek ha ki kell menni. És kitalálom inkább hogy fáradt vagyok, vagy már késő van, vagy majd holnap, vagy hideg van kint...

2023. okt. 17. 15:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ember és világundorod van?
2023. okt. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!