Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Adhd-n belül a diszharmónia...

Adhd-n belül a diszharmónia az mit jelent!?

Figyelt kérdés

Adhd-s teszteken én mindig magas pontszámot érek el belőle.

A figyelem zavar nincs jelentős probléma.

De a hiperaktivitás és a tanulási zavar az enyhe fokú problémák én velem kapcsolatban a tesztek alapján amiket kitöltöttem ingyenesen és online.



2023. okt. 14. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Az a diszharmónia, amikor egyes emberek részképességei jelentősen elmaradnak a többitől, vagy túlszárnyalják azokat. A különböző intelligenciaszintek között nagy különbség van, ami megnehezíti az illető tanulását, alkalmazkodását.
2023. okt. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit jelentenek a részképességek!?
2023. okt. 14. 13:55
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

A részképességek közé tartoznak például a figyelem, a memória, a logika, a térérzék, a ritmusérzék, a finom- és nagymotorika stb.

Az részképességek zavara, ha valamelyik részképesség jelentősen elmarad vagy túlszárnyalja a többit.

2023. okt. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen és ezzel mit lehet csinálni ezekkel fejleszteni őket!?
2023. okt. 14. 14:33
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Legelőször szükség van egy szakemberre, aki elvégzi a megfelelő teszteket és felállítja a diagnózist. Ez után javasolja a lehetséges terápiás módszereket.
2023. okt. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!