Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van akkor, ha valaki...

Mi van akkor, ha valaki rendszeresen iszik úgy, hogy antidepresszánst szed?

Figyelt kérdés
Egyszer már szedtem hosszabb ideig és eleinte segített. Viszont ugyanúgy jártam bulizni/tarsasagba hétvégente és ittam. Amúgy is nagyon rossz a memóriám, féltem, hogy nagyon sokat ártok ezzel, úgyhogy abbagytam. (nem az ivást, az antidepresszánst, érted?😅) azóta kevesebbszer iszom, de sajnos mivel még mindig szorongok szociális helyzetekben, ezért ha elakarok lazulni társaságban úgy igazán, mindig becsuszik egy-egy alkalom, hogy pialok. Igen,tudom. Gáz, hogy csak így tudok ellazulni. Most terápiára is járok, remélem egyszer minden szert elhagyhatok úgy, hogy se depresszió se szorongás.

2023. okt. 19. 16:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt lehagytam, hogy az orvos visszarakott az antidepresszánsra most. Nemtudom mi lenne a legjobb.
2023. okt. 19. 16:29
 2/7 anonim ***** válasza:

májnak-vesének nem tesz jót.

ez most nem riogatás meg nem rosszindulatú poénkondás, konkrétan van ismerősöm akinek kialakult ilyen problémája.

2023. okt. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Semmi. Öcsém 25 éve ezt csinálja napi szinten.
2023. okt. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2/3-as elhiszem, pont emiatt tettem le legutóbb is. Az a gond csak, hogy nagyon erős hatással van rám a depresszió.
2023. okt. 19. 22:11
 5/7 A kérdező kommentje:
3/3-as és az öcséd hogy van? Ő egy sikeres és teljes életet élő ember? Meg teljesen egészséges? (bocsi, hogy személyes infó tényleg csak az érdekel milyenek a kilátások)
2023. okt. 19. 22:13
 6/7 A kérdező kommentje:

Meg én igazából az agysejtjeimet féltem nagyon. 😅

De persze lehet éppen azért ilyen gyatra a memóriám most, mert nem figyeltem a gyógyszer rendszeres szedésére, meg egyik napról a másikra hagytam el, hirtelen felindulásból. Vagy bármi más.. Mindenképpen beszélni fogok egy másik pszichiáterrel is.

2023. okt. 19. 22:18
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
3-as vagyok. Dehogy. Egy alkoholista, agysejtjei nincsenek már. De testileg semmi baja. Ha néha kórházba kerül, tökéletes a vérképe meg mindene. Úgyhogy az agysejteket gyorsabban pusztítja, mint a tested. Úgyhogy ne igyál.
2023. okt. 20. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!