Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ilyenkor mi a teendő ?

Ilyenkor mi a teendő ?

Figyelt kérdés
3 hónapja anorexiából gyógyulok így 2500-2700 kcalt ettem addig a pontig amíg vissza nem híztam a régi súlyomra. Most jelenleg 153 cm és 58 kg vagyok. Ezzel a magassággal lassan már a túlsúly határát feszegetem, így muszáj volt 2700 kcal-ból vissza venni 2000 kcal-ra, de azóta azt érzem, hogy megálltam a gyógyulásban. Amíg többet ettem gyorsabban helyre tette magát a szervezetem. Menstruációm pl múthónapban már rendesen volt annak ellenére, hogy 3 éve benne vagyok ebben a betegségben most viszont semmi változás nem érzek. Lehet csak én vagyok türelmét vagy vissza kéne állnom a 2700 kcal-ra addig amíg nem jövök teljesen helyre ?

2023. okt. 24. 14:15
 1/1 anonim ***** válasza:
33%
Pszichológus
2023. okt. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!