Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pénzzel kapcsolatos evészavar...

Pénzzel kapcsolatos evészavar létezik?

Figyelt kérdés
Olyan értelemben, ha nem csóró valaki, tehát bőven futna kajára (tehát NEM szorul rá egyáltalán, hogy spóroljon rajta, nem hónapról hónapra el, tud felre is rakni eleget) de egyszerűen minden kajára költött penzt úgy érzékel, mintha a kukába dobta volna, emiatt inkább keveset eszik? Ja es gyerekkori dolog sem all mögötte mert jólétben nőtt fel, nem spórolásban.
2023. okt. 25. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Aligha hiszem, hogy van ilyen. Aki spúr, az mindenen spórol.
2023. okt. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De létezik. Én IBS beteg vagyok, kiborít a speciális étrendem ára. :/ gluten-tej-tojásmentesség. Nem ehetek mogyorót, az az egyetlen csonthéjas amire allergiás vagyok.


Emiatt inkább sóvárgok a mindenmentes csokim után és eszem a lekváros pufirizsemet, semhogy horribilis áron megvegyem a csokit. XD

2023. okt. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 vagyok, vannak vágyaim, céljaim. Ehhez kell a pénz. Nem költhetem a fizum harmadát kajára, pedig mindenmentesen simán el lehet tapsolni egy százast havonta én meg 300-at keresek.
2023. okt. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!