Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha jelzem a pszichiáternek,hog...

Ha jelzem a pszichiáternek,hogy nem bírom már tovább, befektet a pszichiátriára? Van ezzel kapcsolatban tapasztalata vkinek?

Figyelt kérdés

Még mindig nagyon komolyan foglalkoztat a gondolat, sőt igazából már döntést is hoztam, már fel akarom adni...

Egy iciri piciri részem azt mondja, hogy kérjek segítséget, talán még jobban lehetek,

De a másik részem meg azt mondja, hogy nem bírom tovább...

Már elterveztem, hogy hogyan vetek véget ennek,

A búcsú levelet is megírtam...

Gondoltam arra is hogy kérjek segítséget,

November végére van időpontom pszichiáterhez, megpróbálom addig kibírni.

De úgy vagyok vele, hogy ha ő se segít akkor megteszem... Már senki nem vesz komolyan, nem tudom hogy mennyire fogja megérteni a doktornő hogy tényleg nagyon oda vagyok és már nem sokon múlik.

Egyedül már nem megy tovább, nem bírom.nem látom a kiutat.

Ez nem egy egyszerű kis depi, ahogy a volt pszichológusom gondolja,

De szerinte ez csak panaszkodas...

Hát nem az...

Én egy hónapnál több időre már nem tervezek élők közt maradni.

Ha a pszichiáter segít, befektet vagy valami, talán még lehet segíteni,

De jelen pillanatban már abban sem hiszek hogy tudnak segíteni...

Annyira gyötörnek a gondolatok és ez a kilátástalanság... Le kellett írnom, mert senki nem ért meg és senki nem hisz nekem hogy ez tényleg ennyire rossz....

Ha jelzem a pszichiáternek ezeket, segít? Vagy ő is úgy lesz vele, hogy ez csak nyafog ez a hülye lány és úgy se teszi meg?



2023. okt. 27. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Mindenképp kérj segítséget. Igen, ha van hely és a diagnózis alapján a kórházi tartózkodás során kezelni lehet a betegséget (feltehetően major depresszió).

Fiam télen volt bent három hétig, jót tett neki, igenis tudtak segíteni.

2023. okt. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nekem szerintem bordenline személyiségzavarom van, de még nincs hivatalosan diagnosztizálva,

Illetve volt már két öngyilkossági kísérletem, amivel kórházba kerültem, de pszichiátrián még nem voltam

2023. okt. 27. 21:19
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmondod hogy komoly öngyilkossági szándékod van, be fog küldeni pszichiátriára
2023. okt. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel szerintem be fog.
2023. okt. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 gabor49 ***** válasza:
47%
én is szemelyisegzavaros vagyok de még nem gondolkoztam ilyenen rögtön be fog fektetni ez nem is kérdés
2023. okt. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Már nem is érdekel a karácsony?

A sok szép ünnepi fény, a kürtőskalács.

2023. okt. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rohadtul nem... Sőt....
2023. okt. 28. 20:30
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
Fura...
2023. okt. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8 miujság azóta?

Énis krva mélyen vagyok de mostmár fszm kivan hogy csak vegetálok...

Nemtudom hogy de összeszedem magam,ha az összevetésben pusztulok meg akkor abban de legalább megprobáltam és nem egyből halál

nov. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, jobban vagyok már.

Volt egy öngyilkossági kísérletem, novemberben, azóta itt vagyok a pszichiátrián, de nagyon sokat segítettek,

És nagyon komolyan veszik, ha valaki öngyilkos akar lenni. Kiderült, hogy bordenline személyiségzavarom van,

Megyek majd Pestre is egy terápiára.

De itt is sokat segítettek,

Novemberben még nem láttam az életem értelmét, már úgy érzem, hogy van remény.

febr. 8. 19:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!