Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik DIVA tesztet kellene...

Melyik DIVA tesztet kellene inkább kitöltenem?

Figyelt kérdés

Voltam pszichiáternél, aki megkért, hogyha lehet a következő alkalomra nyomtassam és töltsem ki a diva tesztet, hogy ő kitudja értékelni.

Ám itt a baj, hogy ahogy rákerestem valahol 2.0-t írnak valahol 5-öt és nem tudom melyik kellene. Tervezem felhívni az asszisztenst, hátha de nem mindig van bent az engem kezelő orvos és nem sok lehetőségem van nyomtatni. Miben más a kettő? Melyik rövidebb/gyorsabb?


Választ előre is köszönöm, kicsit kétségbe vagyok esve most emiatt.



#pszichiáter #diva teszt
2023. okt. 30. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Annyira nem nagy dolog mindkettőt kinyomtatni és kitölteni, hogy kétségbe ess emiatt. Vagy csak nyomtasd ki mindkettőt, amikor lehetőséged adódik, aztán majd kitöltöd az egyiket, ha telefonvégre kaptad az asszisztenst. Nem könyvnyi terjedelműek h csődbe menj miattuk.
2023. okt. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát a diva 2.0, ha jót találtam akkor 20 oldalas, amit ha fekete-fehérbe nyomtatok, akkor 1500ft, ami persze nem csődbemenő érték, de mégis egy órányi munkám és most nem nagyon jutok el dolgozni. A másik, hogy ez a 20 oldal így is elég soknak tűnt, bármilyen furán is hangzik és félek, hogy nem lesz időm kitölteni vagy nem jól töltöm ki :/
2023. okt. 31. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!