Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Atarax nem használt?

Atarax nem használt?

Figyelt kérdés
1-2 éve körülbelül fél évig szedtem, szorongás miatt, meg az amiatt keletkező hétköznapi életben nem fenntartható alvási szokasaim miatt. Viszont semmilyen hatást nem keltett, az alvasom ugyanúgy pocsék volt, és utólag elgondolkoztam miért nem használt nekem semmit

2023. nov. 1. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kisebb dózisban szedted, mint szükséged lett volna rá.
2023. nov. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Férjem 0.25-ot szed este 10 éve és úgy alszik tőle,mint a bunda. Neked valószínűleg ez a gyógyszer nem vált be.
2023. nov. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is annyit szedtem
2023. nov. 2. 10:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Na hát akkor kipróbálhattad volna 0.5mg-mal és ha az már használt volna, mondhattad volna a dokinak, hogy emeljetek az adagon.
2023. nov. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tökmindegy volt mennyit szedek be belőle, alapjáraton volt ez a 0.25, aztán volt mikor 2-3at vettem be hogy megnézzem de semmi
2023. nov. 2. 18:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor másikat kell kérni. Ennyi.
2023. nov. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!