Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már nem üt be a Rivotril mit...

Már nem üt be a Rivotril mit csináljak?

Figyelt kérdés
Napi 2,5 mg-ot szedek.

2023. nov. 2. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Ez borzasztóan hangzik, orvos mit mond? Nekem már kevéstől is memória zavarom van, neked nincs ilyen problémád?
2023. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

De beut, csak nem annyira mint az elso.


Errol voltak kutatasok is: [link]


Az, hogy tolerancia lesz es nem "ut be" az, nem ugyanaz mint, hog megmarad a terapeutikus hatas. Erre pelda az anterograd amnezia. Mar 1 eve szedek 10mg rivotrilt es mindig delben amikor 2mg-ot veszek be akkor rovid idore 2 - 3 orara nehezen emlekszem rovid esemenyekre, de nem durvan csak hogy kb. mit mondtak PONTOSAN. De azt tudom, hogy mit. De valamikor elfelejtem az egesz beszelgetest. Az viszont neha gaz.


A "nem ut be" az visszaelesnek hangzik nekem. Nem lesz toleranciad, az alap mechanizmusa megmarad a benzodiazepineknek, max nem erzed azt a legerosebb, szinte "euforikus" nyugtato hatast mint amikor legeloszor szedted, vagy aludtal el tole. De a mechanizmusa az meg mindig mukodik ugyanugy. Es mondom erre pelda az anterograd amnezia, es nekem az ilyen tompasag. Sosem mult el, mulik el. 1 eve szedem. Raadasul kb 2%-a renalisan tavozik a szervezetbol (szeklettel), de nekem raadasul hasfogom is van, szoval "kamatos kamattal" halmozodott fel igaz minimalisan a szervezetemben, picit tobbet szedek igy mint 10 mg, de a max az 20mg, szoval azert messze vagyok. Csak 50%.


Ne vard vissza azt az erzest, mert mar sosem fogod gyogyszerektol ugy mint eloszor.

2023. nov. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Hát én is így vagyok. Sajnos. Mert olyan jó volt az a nyugodtsàg, boldogság, gondtalansàg ,amit az elején éreztem tőle.
2023. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szakember-Rehab-sok sikert!
nov. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

én ma vettem be 0,25 mg-ot és gyorsan elaludtam tőle, aztán még egy 5-6 órát eufóriában voltam.

lehet ma csak felezem már, nagyon könnyen rá lehet szokni szerintem, bár kórházban is sokszor kaptam már 2* , csak aztán mindig elhagytam. ténleg kábítószer

nov. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!