Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lenne ez skizofrénia vagy...

Mi lenne ez skizofrénia vagy depresszió vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Anno jártam hitgyülibe de már régen volt 3 éve és ott össze zavarodtam aminek maradványai ma is bennem vannak..


Mi lenne ez? Panaszaim; éjjel gyakran rosszat álmodom nagyon ritka az amikor jót alszom. Ritkaság. Szorongok. Félek. Kattog az agyam. Nehezen kapok levegőt. Zúg a fülem. Meg gyakran olyan gondolatok gyötörnek: elvisz engem az ördög, ketté nyílik a föld és benyel.. ez skizofrénia lenne az hogy be képzelem hogy be akar nyelni a föld? Meg el akar vinni az ördög? Nyomsszt feszít a gondolat. Sokszor olyan mintha megőrülnék


2023. nov. 3. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez alapjáraton szorongás.


"Meg gyakran olyan gondolatok gyötörnek: elvisz engem az ördög, ketté nyílik a föld és benyel.. "


Nincs valamiért bűntudatod? Ami miatt ostorozod magad? Mert szerintem ezért vannak ilyen gondolataid. De ezek csak gondolatok. Semmi valóság alapja nincs.

2023. nov. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet lelkiismeret furdalasod van, hogy otthagytad azt a szektát?

Végeznek ám alapos agymosást, hogy így érezze magat az ember

Lehet tudatalatt erzel bűntudatot

2023. nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!