Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az milyen mentális/szellemi...

Az milyen mentális/szellemi betegség-sérülés,hogy mindenhez megerősítés kell hogy megnyugodjak!?

Figyelt kérdés

Mindig a bátyámat de leginkább az apukámat kérdezem meg ha anyukám itt van nálunk akkor őt hogy ne féljek mindentől és lenyugodjak.

pl nem ment rám semmi sem!?

nem értem a klumpámhoz!?

vagy nem ért hozzám a másik keze?

nem értek-e hozzám!?

nem ment semmi a számba a másik nyála vagy mit tudom én

nem érhetett a szám az újsághoz vagy a kezemhez

!? nem ment belém üveg darabok és vagy törmelékek és még sorolhatnám!!!



2023. nov. 3. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
...Mi van?
2023. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Számomra is érthetetlen de ilyen tüneteim vannak olyan panaszaim amiket felsoroltam a kérdésemben.
2023. nov. 3. 21:54
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Én is hasonló vagyok, szóval teljesen megértelek. Szerintem ez a megfelelő önállóság kialakulásának a hiánya és önbizalomhiány miatt lehet. Megerősítést várunk valakitől, akiben bízunk, mert magunkban nem bízunk eléggé hozzá, hogy megnyugodjunk. Illetve pont ezért a külvilágot is ilyen " veszélyesnek" látjuk, hogy mindentől parázunk, mert magunk is ilyen bizonytalanok vagyunk, kivetítjük ezt kintre.
2023. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7%
Bullshit. Ha ennyire mélyen vagy szellemileg, ugyan nem tudsz ennyire normálisan fogalmazni.
2023. nov. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Szorongás és autizmus jut az eszembe.
2023. nov. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
OCD?
2023. nov. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%
OCD, szorongas es autizmus is lehet akar... mindenesetre ezek kenyszergondolatok.
2023. nov. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!