Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azok az öngyilkosok, akik nem...

Azok az öngyilkosok, akik nem gondolnak bele, hogy másokat is megölhetnek, vagy "csak" több évre szóló traumát okozhatnak nekik, hirtelen felindulásból cselekszenek?

Figyelt kérdés

Sajnálom, hogy ezt mondom, hogy évek óta nem tudom sajnálni, aki a metró vagy vonat elé veti magát. Ellenben láttam már ilyesmik miatt sokkhatás alatti utast és villamosvezetőt is.

Évek óta félelmem (NEM rettegek, de olykor eszembe jut), hogy a metró vagy a vonat, amin vagyok, gázolni fog, vagy látok ilyet...

A munkahelyemhez közel van egy Dunahíd és a napokban átkelve mécseseket és virágokat láttam letéve... Hát ilyen ugrást se szeretnék látni... Meg amúgy eshet hajóra is, megölhet valakit. Sajnos ugye tudjuk, hogy 10 emeletes panelháznál volt is példa valakire ugrásra.


Nekem olyan felfoghatatlan, hogy nem gondolnak bele, hogy ha másokban kárt nem is okoznak, traumát nekik igen...

Ők az aránylag hirtelen felindulásosok?

Vagy valaki azt is eldönti, melyik állomáson ugrik a metró elé vagy melyik hídról ugrik le?



2023. nov. 5. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Valahogy bosszút akarnak még állni utoljára a világon, mindegy hogy kin, amiért idáig kellett jutniuk.
2023. nov. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Szóval ha nem is sajnálod őket, haragudni rájuk legalább annyira értelmetlen. Súlyosan zavart elmeállapotban követik el az emberek az ilyet.

2023. nov. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Igen. Ezért is lenne jobb a civil fegyvertartás, mert ha ledurrantod magad a fészerben, az nem gáz, de ha órákig áll a vonat...
2023. nov. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Ez amolyan távozzunk fegyver ropogással. Még egy utolsó felhajtás, még egy nap, ami róla szól és feltűnő.

Én úgy gondolom, hogy aki ugrik innen vagy valami alá, az meggondolja magát félúton, de már nincs visszaút. Pl egy magas hídtól.

2023. nov. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem azon gondolkodnak ők hogy most másoknak mit fognak ezzel okozni, hanem csak véget akarnak már végre vetni a szenvedésnek.


Ha képes lennék drasztikus módszerre engem sem érdekelne hogy ki lát a metróban…

2023. nov. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!