Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet túl evidens kérdés, de...

Lehet túl evidens kérdés, de más is tiszta ideg a szakdoga írástól?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy teljesen kikészít mentálisan, és kezdem úgy érezni, hogy én vagyok egyedül ezzel. Más is érez hasonlóan?

2023. nov. 6. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
30%

Két éve, hogy megírtam. Nehéz volt lelkileg is, megértelek. De engem az vigasztalt, hogy más is csinált már ilyet. Nagyon sokan, akkor én miért ne tudnám? Illetve motiváljon az, hogy ezt csak egyszer kell megcsinálni az életben, (ha persze nem tanulsz tovább)


Lesz amilyen lesz, a lényeg, hogy elfogadják. Elfogják fogadni nagy eséllyel, ha több hónapnyi munkát bele viszel, szóval ne aggód túl.

2023. nov. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát teljesen nem készített ki, de nem életem kedvenc időszakaként maradt meg. Ráadásul én munka mellett csináltam a fősulit, csúsztam néhány utolsó tantárggyal munkahelyváltás és magánéleti problémák miatt, így a korábbi cégnél leadott szakdoga témát úgy kellett megírnom, hogy már nem ott dolgoztam, nem könnyítette meg a dolgot.


Nem te vagy az első, sem az utolsó, aki szenved vele és megírja. Ha ez _ennyire_ kikészít, mi lesz később a nagybetűsben? :D


És a szakdoga is csak olyan, mint az érettségi - a lőtéri kutyát nem fogja érdekelni később munkaügyben, hogy hányas lett, miből írtad stb. Legyen meg.

2023. nov. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
31%
sík ideg vagyok tőle, igen!
2023. nov. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!